Zaznacz stronę

O NASZEJ SZWALNI

Doświadczenie i pasja do krawiectwa

Nasza firma działa na Śląsku od 2015 roku. W 2019 roku otworzyliśmy szwalnię.

Działalność naszej firmy Nowy Splot głównie skupia się na szyciu z tkanin obiciowych, tapicerki do mebli tapicerowanych. Szyjemy dla wielu znanych, renomowanych firm krajowych oraz sprawdzonych producentów mebli w Polsce.

Priorytetem naszej firmy jest jakość uszytych przez nas wyrobów, dlatego każdy z etapów produkcyjnych jest nadzorowany, tak żeby uszyty element był idealnie perfekcyjny. Ponadto szyjemy również wolnym czasie ekologiczne maseczki, siatki – torby i poduchy.

Co nas wyróżnia?

pomoc i doradztwo

W trosce o jakość naszych realizacji doradzamy naszym Partnerom biznesowym przy wyborze materiałów, szycia i dodatków. 

N

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w zakresie szycia tapicerki meblowej pozwala nam zaoferować nasze usługi w atrakcyjnej cenie w połączeniu z najwyższą jakością.

Rozwój szwalni

Wiemy jak ważnym jest, aby rozwijać naszą firmę dlatego dbamy o to, aby udoskonalać i unowocześnić naszą szwalnię jak również w krojownie inwestując w nowoczesne maszyny.

jakość w parze z szybką realizacją

Posiadamy nowoczesne, szybkie, zautomatyzowane maszyny przemysłowe dostosowane do szerokiej gamy materiałów, które usprawniają pracę szwaczek i krojczych. Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani zmotywowani i doświadczeni pracownicy, będący również wieloletnimi praktykami z zakresu kroju i szycia.

Budujemy z klientami i partnerami biznesowym trwałą i długotrwałą relację opartą na zaufaniu.

Elastyczność naszej szwalni Nowy Splot jest jedną z naszych kluczowych wartości, którą się kierujemy, żeby jak najlepiej spełniać wysokie oczekiwania Klientów. Mamy do zaoferowania naszym klientom szycie wg wzorów, projektu oraz wytycznych zleceniodawcy i dostarczonych materiałów przez zamawiającego.

Również po uzgodnieniu z klientem zapewniamy odbiór tkanin, komponentów i dodatków od klienta i dowóz gotowych produktów naszym transportem. Dla wygody i potrzeb naszych klientów obszarem działania szwalni Nowy Splot jest przyjmowanie zamówień praktycznie z terenu całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu z naszą szwalnią Nowy Splot.